< https для сайту на WordPress за допомогою плагіну Really Simple SSL

Протокол https – розширена версія http – підтримує протоколи шифрування SSL/TLS для підвищення безпеки передачі даних. Для забезпечення роботи сайту на WordPress https://akminvest.com/ через протокол SSL, використано плагін Really Simple SSL. Перед його активацією необхідно було отримати SSL-сертифікат – в даному випадку хостингова компанія надавала можливість встановити безкоштовний SSL-сертифікат від Let’s encrypt.

Сайт може заблокуватись через “перенаправлення”, на стороні хостингу можливо потрібно буде відключити опцію: 

Про безпеку сайтів: HTTP або HTTPS

Коли ви завантажуєте сайт за звичайним HTTP, ваше з’єднання з сайтом не шифрується. Це означає, що будь-який користувач в мережі може переглядати будь-яку інформацію, що йде туди-сюди, або навіть змінювати вміст сайту, перш ніж він потрапить до вас. З HTTPS ваше з’єднання з сайтом зашифровано, тому перехоплювачі блокуються, і інформація (наприклад, паролі або дані кредитної картки) буде конфіденційною при відправці на сайт.
Детальніше: https://www.blog.google/products/chrome/milestone-chrome-security-marking-http-not-secure/?fbclid=IwAR1CkgCCBGJmUToD4PWfEO_IcCmkgJB9i5KaqSphhP_8rIW-dp4caFhKpfw